TYPOVÝ DŮM TOM1

Typový dům TOM1 vychází z půdorysu na zastavěné ploše 95,8 m2 s možností variabilního uspořádání interiéru, přesně dle potřeb budoucích uživatelů.

Střecha

Střechu tvoří impregnovaný krov s latěmi a fólií, tepelná izolace minerální vlnou tl. 20 cm, tašky značky Bramac.

Obvodové zdivo

Obvodové zdivo je postaveno z pálených cihelných bloků tloušťky 30cm.

Fasáda a zateplení

Zateplení tl. 10 cm, zatíraná minerální omítka. Sokl tvoří kamenná stěrka Marmolit ve výšce 30 cm.

Základy

Základové pásy domu jsou provedeny z betonu B-15.

Ochrana před bleskem

Dům je chráněn vedením se svody v protilehlých rozích střechy. Uzemnění je uloženo v základových pásech.

Okna

Okna bílé, plastové, zasklené izolačním dvojsklem k 1,1, pětikomorový profil v ceně.

Vnitřní příčky

Vnitřní příčky tvoří příčně děrované cihly, případně Ytong.

Zdroj tepla

Zdrojem tepla je plynový kondenzační kotel se zásobníkem teplé užitkové vody.

Dům je dispozičně řešen jako přízemní objekt s podkrovím a sedlovou střechou bez podsklepení. V přízemí objektu je garáž, technická místnost, vstup se zádveřím, na který navazuje chodba se vstupem do WC. Dále je v přízemí obývací pokoj propojený s kuchyní. Pod schodištěm je malý odkládací prostor. Z obývacího pokoje vede otevřené schodiště do podkroví, kde jsou dva až čtyři pokoje, koupelna a chodba.

VARIANTY PŮDORYSU

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

NÁPLŇ CENY DOMU TOM1

Základové pásy jsou provedeny z betonu B-15, obvodové zdivo z pálených cihelných bloků tloušťky 30cm, vnitřní příčky – příčně děrované cihly, případně YTONG. Strop je železobetonový, konstrukce schodiště rovněž. Podhledy v podkroví jsou ze sádrokartonových desek s parotěsnou zábranou. Střešní konstrukci tvoří impregnovaný krov s latěmi a fólií, tepelná izolace minerální vlnou tl. 20 cm, střešní krytina tašky Bramac (betonové) – Moravská taška. Okapový systém TiZn (Satjam, Evromat). Úprava vnitřních stěn a stropů štukovými omítkami, bílá malba. Fasáda – zateplovací systém tl. 10 cm, minerální omítka zatíraná, bílá, zrno 1,5 mm. Sokl – kamenná stěrka Marmolit, výška 30 cm.

Okna a vstupní dveře bílé, plastové, zasklené izolačním dvojsklem k 1,1, pětikomorový profil v ceně 85 000 Kč bez DPH. Vnitřní dveře standardní otevíravé 1700 Kč/ks, provedení fólie, zárubně obložkové 1800 Kč/ks. Střešní okna výrobce Velux GZL – 2ks. Vrata garáže bílá, plechová, zateplená, sekční v ceně 23 500 Kč bez DPH. Podlahy budou připraveny pro pokládku finální úpravy (tj. koberců, parket, plovoucích podlah – nejsou v ceně). V ceně je odláždění vnitřních schodů a dlažba zádveří, spodní chodby, WC a koupelny v podkroví v rozsahu 21 m2 a obklad stěn v koupelně a spodním WC v rozsahu 28 m2. Obklad v ceně 300 Kč bez DPH, dlažba 300 Kč bez DPH. Podbití střechy dřevěnou palubkou s nátěrem lazurou. Vnitřní parapety v provedení lamino (plast), vnější parapety v provedení lakovaný pozink.

Zdroj tepla – plynový kotel v ceně 60 000 Kč
Radiátory – plechové s termohlavicemi, 1 ks nástěnný termostat
Rozvody – COSMOFLEX (plasthliník)

Rozvody vody v provedení plast.

Zařizovací předměty:
1 ks umývadlo 60 cm v ceně 1 200 Kč bez DPH
1 ks rohové umývatko v ceně 700 Kč bez DPH
1 ks vana v ceně 5000 Kč bez DPH
3 ks baterie v ceně 1200 Kč/ks bez DPH
2 ks závěsné WC Lyra DINO s modulem Geberit
1 ks pračkový set – ventil a odpad
3 ks rohových ventilů pro dřez a myčku

Napojení na el. energii:

Rozvody v provedení měď. Vypínače a zásuvky v provedení TANGO. Počet zásuvek – OP + kuchyň 10 ks. Pokoje ve druhém NP 2 ks v každé místnosti. Trubkování pro anténu a telefón bez vodičů.

Ochrana před bleskem:

Dům je chráněn hřebenovým jímacím vedením, jehož svody jsou v protilehlých rozích střechy. Uzemnění je uloženo v základových pásech.

Součástí ceny domu nejsou přípojky inženýrských sítí, venkovní kanalizace, lapače střešních splavenin, zpevněné plochy, hrubé a jemné terénní úpravy, vybudování příjezdu ke staveništi, ochrana proti radonu, žumpa, ČOV, okapový chodník, terasa, krbový komín, výlez na střechu a pochůzí půda s půdními skládacími schody, kuchyňská linka, svítidla, nábytek, vstupní schody do RD.